Grup Çalışmaları

Gymnastic Now’a üye olduğunuzda, aletli çalışmaların yanı sıra stüdyo derslerine de katılabilirsiniz. Aşağıda içerikleri belirtilen dersler, talebe göre güncellenen bir ders programı ile spor salonumuzun alt katında yer alan stüdyomuzda, resmi diplomalı ve profesyonel hocalar eşliğinde yapılıyor.

Power Pilates

Orta tempolu ders, bölgesel sıkılaşmayı, genel kondisyon ve form seviyesini yükseltmeyi ve vücuda hareketlilik kazandırmayı hedefliyor ve 45 dakika sürüyor.

Cardio Pilates HITT

45 dakikada 500 kalori harcatan yüksek tempolu ve eğlenceli ders, hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo verdirmeyi, bölgesel olarak sıkılaşarak vücudu forma sokmayı hedefliyor.

Vinyasa Yoga

Nefese eşlik eden akışlarla temelden orta seviyeye doğru yoga pozlarını deneyimlediğimiz 60 dakikalık ders, omurgayı açmayı, koordinasyon ve dengeyi artırmayı, tüm vücudu uyandırmayı hedefliyor.

Hatha Yoga

Yogaya yeni başlayanlar için temel pozları, hizalanmaları ve nefes egzersizlerini deneyimlediğimiz ders, bedenin sınırlarını keşfetmeyi, omurga, denge ve esnekliği kademe kademe mükemmelleştirmeyi hedefliyor.

Yin Yoga

Vücudu esneterek ve gevşeterek fiziksel hareket alanını artırmayı, bedenini keşfederek farkındalığı yükseltmeyi, çakraları dengeleyerek fiziksel ve ruhsal dengeyi bulmayı hedefleyen ders, 60 dakika sürüyor.

Core & Stretching

Omurga çevresini kuvvetlendirmeyi, karın ve bel çevresini inceltmeyi ve vücudun daha dik durmasını hedefleyen 30 dakikalık ders, aynı zamanda kasları ve eklemleri de esnetiyor.

Nefes & Meditasyon

Doğru nefes almayı öğrenmeyi, stres ve kaygıyı azaltmayı, zihni berraklaştırıp verimli hale getirerek sınav veya iş konsantrasyonunu geliştirmeyi, uyku bozukluklarını gidermeyi, moral yükseltmeyi hedefleyen ders 30 dakika sürüyor.

Yogalates

Spora yeni başlayanlar veya ara vermiş olanlar için, klasik yoga pozları ile modern pilates hareketlerinin uyumlu bir birleşiminden oluşan 45 dakikalık hafif tempolu ders, tüm kas gruplarını kuvvetlendirip vücudu açmayı ve dinçlik kazandırmayı hedefliyor.

Zumba Fit

Latin dansları, hip hop figürleri ve aerobik hareketlerinin birleştiği 30 dakikalık keyifli ve yüksek tempolu cardio çalışması, her seansta 350 kalori harcamayı hedefliyor.

Adonis & Six Pack

Beli incelterek karın kaslarını belirginleştirmeyi ve atletik bir görünüm kazanmayı hedeflediğimiz kadın/erkek karma 30 dakikalık ders, aletli fitness programınızdan daha hızlı sonuç almanızı sağlıyor.

Fat Burn HITT / Tabata

90’lı yıllarda Japon doktor Tabata’nın bulduğu ve onun adıyla anılan
yüksek yoğunlukta interval antrenman (HITT) tekniği ile yapılan, kısa zamanda en hızlı şekilde yağ yaktıran ders, 25 dakika sürüyor.

**Güncel ders programını spor salonumuza uğrayarak öğrenebilirsiniz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close