Hakkımızda

Ortam

Çeşmealtı’da butik hizmet veren spor salonumuz, ailelerin spor yaptığı nezih bir işletmedir. Bu nedenle, ticari beklentinin ön planda olduğu kalabalık bir spor salonu değildir.

İki katlı ferah tesisimizin üst katında fitness departmanı yer almakta, alt katında ise stüdyo çalışmaları yapılmaktadır.

Yönetim

Gymnastic Now’ın işletmecisi ve baş antrenörü Aliyar Söylerkaya, İstanbul’da birçok tanınmış fitness merkezinin yöneticiliğini yapmış kondisyoner ve eski milli sporcudur.

Anadolu Hisarı Spor Akademisi’nin müdürlüğünü yapmış olan Aliyar Hoca, Türkiye’de modern fitness sektörünün öncü isimlerindendir.

İstanbul’da çok sayıda fitness eğitmeni ve milli sporcu yetiştiren Aliyar Hoca, aktif ve doğayla içiçe bir emeklilik dönemi için eşiyle birlikte Ege’ye yerleşmeye karar verdi.

2018’de Urla Çeşmealtı’nın güzel atmosferinde Gymnastic Now fitness merkezini açan Aliyar Hoca, “Sağlıklı Yaşam İçin Spor” felsefesiyle, her yaşta aktif olmak isteyenlerle spor salonunda, Fitness & Wellness blogu ve YouTube kanalıyla da internet üzerinden bir araya geliyor.


Ekip

Öznur Bağcı

Ege Üniversitesi Spor Bilimleri, Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan Öznur Hoca, Fitness, fonksiyonel antrenman ve Pilates disiplinlerinde uzmandır.

Ayfer Seferinoğlu

Dünyanın tek Yoga üniversitesi Banglore Vivekananda mezunu olan Ayfer Hoca, Yoga disiplininde uzman ve aynı zamanda federasyona bağlı Fitness antrenörüdür.

Seda Yılmaz

Reformer Pilates disiplininde uzmandır.


Hizmetler

Spor salonumuz butik bir işletmedir; en büyük farkı da, kalabalık olmaması ve üyelerle hocaların her aşamada birebir çalışmasıdır. Tesisimiz, alanlarında uzman hocalar eşliğinde, Aletli Fitness, Reformer Pilates ve Yoga disiplinlerinde hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM FORMU